Žhavá předehra pro zaneprázdněné páry

erotické předehry
Nějaký popisek

V partnerském životě se dřív nebo později vyskytne období, ve kterém to při milování trochu skřípe: Děti, náročná práce,stres… to všechno vás vyčerpá tak, že na potěšení z intimních chvilek už nezbývá ani čas ani chuť. Kvalitní předehra ale dokáže s chutí na sex pořádně zamávat. Proč s ní tedy nezačít třeba už za ranního kuropění?

Šeptaná očekávání

Příprava na žhavé večerní chvilky opravdu může začít už ráno. Pokud se na večerní milování celý den těšíte, nedá vám později příliš práce dostat se do správné nálady. Polibek na rozloučenou nahraďte smyslnější francouzskou verzí. Do krabičky se svačinou přidejte krátký vzkaz (pokud se vám podaří při její přípravě narazit na necudně vyhlížející kousek ovoce či zeleniny, tím líp). Nevidíte se ráno ani na vteřinku? Pak využijte lascivní esemeskové zprávy nebo přímo krátký hovor, pokud je to možné.

Saténové či krajkové spodní prádlo také nemusí být určeno jen do ložnice. Co s vašimi pocity udělá valentýnské negližé rafinovaně ukryté pod pracovní blůzkou? U mužů mívají podobný efekt boxerky, kdy množství volné látky otírající se o kůži ještě násobí příjemné pocity.

Opravdu dráždivou předehru je ale možné rozjet až po příchodu domů. I mezi všemi povinnostmi, úkoly a starostmi je vždy možné najít si krátké okamžiky jen pro vás dva. Krátká masáž ramen, zašeptané slůvko, doteky na krku či uších… tím vším se muži i ženy nechají rádi rozmazlovat. I obyčejný polibek dokáže udělat se vzrušením zázraky. Některé páry odsunuly díky vžité rutině polibky někam zcela na okraj a používají je automaticky jen při sexu či naopak výhradně mimo něj. Nepatříte mezi ně náhodou také?

Touha po milování za 5 minut

I pouhých 5 minut, po které se vaše partnerka zdrží v koupelně nebo váš partner u televize lze využít k probuzení vášnivé touhy po milování. Základním pravidlem je úplné potlačení všech rušivých myšlenek. Teď jste středem světa pouze vy a vaše pocity. Protivný šéf nebo nevyžehlené prádlo zkrátka počkají. Váš intimní život a partnerský vztah jsou přece mnohem důležitější!

5 tipů pro ni

Posaďte se nahá na chladné prostěradlo nebo měkkou vlněnou deku. Užívejte si vznikající teplo a příjemné dotyky látky. Můžete i lehce pohybovat pánví.

Máte-li čas, připravte si bublinkovou koupel nebo využijte praskající sprchový gel (obvykle určený pro děti).

Kůži umí polaskat i hebká kožešina. Proč si jednou neobléknout obrácený kabát přímo na nahé tělo?

Hebké saténové polštářky lze zase skvěle využít pro stimulaci prsů a oblasti břicha.

Šátek z téhož materiálu se hodí pro letmé přejíždění po nohách (zejména pod koleny).

5 tipů pro něj

Než se partnerka objeví, lehněte si nahý na postel a popusťte uzdu své sexuální fantazii. Pokud možno se nepřikrývejte.

Měkký a teplý župan (nahřejte na topení) může také probudit tu správnou náladu.

Mužská kůže je velmi citlivá, i když to možná netušíte. Experimentujte v koupelně s teplotou a sílou sprchy, používejte hedvábné sprchové gely a oleje. Budete to vaše tajemství probouzející smysly.

Vodu po holení vmasírujte do pokožky pro změnu pomalu a uvolněně. Pokožka se prokrví a bude vnímavější k laskání a dotekům.

Použijte své ruce. Dotýkejte se po celém těle a představujte si, že to jsou ruce vaší partnerky.

Teď už byste měli být skvěle naladěni na večerní sex. Pokud tomu tak není, nezoufejte. Možná dnes nebyl ten správný den. Experimentujte dál a zkoušejte, co je nejlepší přímo pro vás dva. Je možné, že svačinový vzkaz vyvolal u vašeho partnera spíš pobavení nebo že se saténové prádlo ukázalo pro denní nošení zcela nevhodným. Drobné neúspěchy vás ale nesmí hned ze začátku odradit. Vytoužený cíl za to přece stojí.


4 Comments

  1. ninja 23.6.2015 Reply
    • Blažena 30.6.2015 Reply
  2. Tomáš 8.7.2015 Reply
  3. Jana Šrámčíková 17.7.2015 Reply

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *