Recenze: Vibrátor Viking H2O s vibrační špičkou

Vibrátor Viking H2O s vibrační špičkou
Vibrátor Viking H2O s vibrační špičkou

Rozumná cena, řádný průměr a jako bonus voděodolnost: proto jsem si vibrátor Viking H2O vybrala. Ve své sbírce mám i několik luxusnějších kousků, a přesto se k tomuhle stále vracím. Chcete vědět proč? A zajímá vás, co s ním provedla moje kamarádka?

Jaký je na omak?

Měkký a ohebný, to by byla nejstručnější charakteristika. Dost se podobná živému ztopořenému údu, i když vzhledově není přehnaně realistický. Není tak tvrdý jako plastové kousky nebo některé skinny povrchy. To je dost důležité hlavně ve špičce. Díky svému tvaru dokáže totiž ve vhodných polohách proniknout velmi hluboko a narážení tvrdého konce na čípek a citlivé okolí není nic příjemného. Měkký povrch se hodí i tehdy, máte-li v okolí pochvy nějaká starší zranění. U mě jde o čas od času praskající poporodní jizvu. Vždy stačí dva dny poctivě ošetřovat a další den si už můžu užívat. Silikon navíc dobře absorbuje teplo, takže žádné chladné doteky.

Ohnout vibrátor Viking H2O do nabízených 90° jsem nikdy nezkoušela a nenapadá mě, k čemu by to bylo potřeba. Ale pružný je. Pokud se potřebujete během vzrušujících chvilek například posadit (a podat si další sexy hračku), není problém. Netřeba vyndávat ani tlumit vibrace. Velký podíl na tom má i motorek umístěný ve špičce, ale o tom až později.

Hlavní je tvar

Vyhovuje mi tvar. Především nemám ráda dlouhé výstupky na klitoris, které ho přimáčknou k tělu a buší do něj seshora i zepředu. Já mám raději jemnější dráždění spíše zespodu, což použitý výstupek u Vikinga splňuje skvěle. Špička je zahnutá trochu k tělu, takže nemusím vibrátorem příliš hýbat, když chci najít G-bod. Podle klasické poučky se tohle super citlivé místečko nachází asi na délku ukazováčku či prostředníčku (myšleno od vstupu) na zadní straně pochvy. Na mě tento návod sedí dokonale. Pokud i na vás, bude vše perfektní.

Hluboko a přitlačit

Délka 23 centimetrů (počítejte s výstupkem na klitoris, díky kterému se použitelná zasunovací délka o něco zkrátí) je plně vyhovující, ale šířka (od 3,5 do 4 cm) může některé uživatelky na první pohled zaskočit. Ale netřeba se bát. Špička se díky svému tvaru dá zavést velmi dobře a tomu ostatnímu se už stěny vagíny bez problémů přizpůsobí. Skvělé je ohnuté ztluštění hned za špičkou, díky kterému si vibrace užije nejen bod-G, ale i protější stěna.

Vibrační motorek umístěný ve špičce vibrátoru Viking H2O je vhodný hlavně pro zasunutí a užívání si. Vzrušující přirážení s ním příliš nenasimulujete. Vibrace samozřejmě dojdou až ke kořeni, ale má to vliv na jejich sílu, takže citlivé ústí pochvy si už moc slasti neužije. Ale je to zase výhoda, pokud máte tato místa z nějakých důvodů rozbolavělá. Je také třeba říci, že vibrace jsou docela tiché – jen na nejvyšší výkon motorek trošku vrčí, což se ve ztichlém bytě může celkem rozléhat.

Sprcha a kluzké prsty

Voděodolnost ve sprše můžu 100% potvrdit. Nevadí proud vody ani upadnutí na dno vany. Přímo ve vaně jsem si s ním nikdy neužívala, ale kamarádky zkoušely a chválí, takže doporučuji taktéž. Jen se mi čas od času stane, že i když po sprchování odložím vypnutý vibrátor stranou, po chvíli se zase zapne. Takže nechat ho v krabičce na pračce a očistit až později nepřipadá v úvahu.

Vibrace se ovládají otočným kroužkem na spodku vibrátoru a podobné je to i s krytem pro výměnu baterek. Zatímco baterky s prsty kluzkými od vody nebo gelu vyměňovat nebudete, u vibrací je to jiná. Kolečko je naštěstí hluboce rýhované, takže prsty nepodkluzují nebo jen velmi málo. Nikdy se mi nestalo, že bychom se spolu nedomluvili a musel na chvíli ven (ten večer po manželově bujaré oslavě nepočítám).

Ke krytu baterek mám ovšem jednu malou připomínku: pokud ho utáhnete úplně nadoraz, nechtějí se někdy vibrace spustit. Pak je třeba víčko trochu povolit. Stačí jen drobné pootočení.

Tipy pro údržbu

Díky silikonovému povrchu, který je vhodný i pro alergiky a ženy trpící na kvasinkové a jiné infekce, jsem vibrátor doporučila i několika kamarádkám. Vládla naprostá spokojenost, dokud se mi jedna z nich nesvěřila, že ten její mazlík „nějak moc oslizl.“ Údržbu prováděla správně, háček byl ale v použitém lubrikačním gelu. Já používám na sexuální pomůcky výhradně gely na vodní bázi, které se dají po použití snadno opláchnout. Pak hračku přestříkám dezinfekcí a uložím.

Některé citlivé povrchy totiž špatně reagují na silikonové gely a při hraní se mi nechce přemýšlet, který gel můžu na co použít. Silikonové vibrátory a další hračky jsou v tomto ohledu zvláště citlivé na drobné trhlinky a škrábance (ke kterým nevyhnutelně časem dojde) a silikonový gel jim nesvědčí. Já osobně tedy doporučuji gel na vodní bázi, ale další dvě kamarádky neměly problém ani s tím silikonovým (pro jistotu jsem zapátrala), takže je jen a jen na vás, kterému z nich dáte přednost. Ale důkladné omytí (ihned po použití, ne až další ráno), osušení a uložení na suché místo by měly být základem péče. Tohohle vibrátoru se totiž hned tak chtít zbavit nebudete.

Celkové hodnocení: 90%

Klady

 • tvar stimulující bod G
 • neošizený průměr
 • příjemný materiál
 • velká ohebnost
 • promyšlený výstupek na klitoris
 • různé stupně vibrací
 • pohodlné ovládání
 • voděodolnost
 • příjemná cena

Zápory

 • úplně nesedící kryt baterek
 • vyšší hlučnost při nejvyšším výkonu
 • občasné samovolné zapínání

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *