Recenze: Erekční kroužky pro každou příležitost

Zajímá vás, jak je to vlastně s erekčními kroužky? Jsou doopravdy tak dobré, jak se tvrdí? A co jejich průměr? Opravdu se do nich vejdou jen malé penisy Asiatů? A mohou umět i něco navíc, nebo se vám snaží sexshopy věšet bulíky na nos? Otestovali jsme pro vás tři různé erekční kroužky. Podívejte se, jak to dopadlo.

Má první zkušenost s erekčními kroužky zahrnovala výprodejový regál a nejlevnější kus. Spokojenost přímo odpovídala vloženým investicím, takže jsme erekční kroužky nadlouho vyřadili z repertoáru. A byla to velká škoda. Ona totiž pevná a dlouhotrvající erekce bývá často k nezaplacení.

Sada erekčních kroužků Get Hard – základní výbava pro všechny

Sada silikonových kroužků Get HardErekční kroužky ze silikonu jsou všeobecně méně pružné, proto musíte buď pořádně měřit, nebo si rovnou koupit menší sadu silikonových kroužků s více průměry. Má to hned několik výhod. Muži s krevním typem penisu (při erekci dochází k výraznému zvětšení) si někdy na silnější zaškrcení hůře zvykají, proto mohou postupovat pěkně pomalu, tzn. od největšího průměru.
Různé průměry kroužků také umožňují pokročilejším uživatelům nasadit všechny kroužky najednou – na různé části penisu. Míru zaškrcení si také můžete volit individuálně podle míry únavy a stresu, který má na udržení erekce největší vliv.
Kroužky Get Hard se nasazují snadno. Vnitřní stranu je vhodné natřít trochou lubrikačního gelu, kroužek roztáhnout čtyřmi prsty a nasadit. Pokud použijete jeden kroužek nasazený těsně ke kořeni, nemůže partnerka využít malých perliček po obvodu ke stimulaci poševního vchodu, které jsou jinak docela příjemné. Díky perličkám se také kroužek snadno nadzvedává a nemusí se těsně před ejakulací sundávat.
Za mě jsou erekční kroužky Get Hard dobrým základem každé erotické výbavy. Díky několika průměrům nemůžete při jejich koupi sáhnout vedle a pevnou erekci udržují skvěle. Nic navíc ale nečekejte.

Celkové hodnocení: 80%

Klady

 • možnost vybrat si z více průměrů
 • snadné nasazování
 • kroužky lze při ejakulaci snadno nadzvednout

Zápory

 • k nasazení je třeba lubrikační gel
 • malé stimulační výstupky

Škrtící kroužek Magic Blue – pružný elegán pro připravené

Magic blueTak tenhle modrý ježek patří k tomu nejpružnějšímu, co jsem během svých zkušeností s erekčními kroužky potkala. Po vybalení z průhledného blistru se jevil jako malá hračka určená tak maximálně k navléknutí na prst a jemnému dráždění. Test pružnosti ale překvapil – bez problémů ho navléknu na čtyři prsty a ještě je roztáhnu od sebe. S nasazením tedy není žádný problém a ani lubrikační gel není potřeba.
Vzhledem k jeho roztažitelnosti by se dal nasadit i za varlata, ale vzhledem k výstupkům, které píchají a škrábají do podbřišku, to moc nedoporučujeme. Škrtící kroužek Magic Blue tvoří ztužený gel (zde leží prapůvod jeho pružnosti) a modré bodlinky jsou proto měkké. Je ale třeba počítat s tím, že měkkost končí přesně ve chvíli, kdy se ohnou. V omezeném prostoru, jakým mohou být právě stísněné prostory podbřišku nebo málo roztažená vagína ty potvůrky nepříjemně škrábou. Počítejte s tím. Nejspíš nebudou vyhovovat ani ženám s citlivějšími partiemi, například s čerstvou jizvou po porodu.
Trochu nám vadilo, že se kroužek musí před vyvrcholením sundat, protože díky jeho šířce se nedá pohodlně nadzvednout. Gel se také rád natrhává a praská. Podle našich odhadů vydržel asi 28 použití, což je ale vzhledem k jeho ceně hodně dobrý výkon.

Celkové hodnocení: 90%

Klady

 • maximálně pružný
 • snadno se přizpůsobí
 • dostatek stimulačních výstupků
 • nasazení je možné i bez lubrikačního gelu

Zápory

 • před ejakulací nutno sundat
 • stimulační výstupky nemusí vyhovovat ženám s citlivější vagínou
 • méně odolný materiál

Vibrační kroužek Maniac – potěšení do sprchy

maniacPatří k těm pružnějším kouskům ze silikonu, které lze v sexshopech koupit. Nasazování se opět neobejde bez asistence lubrikačního gelu, který se hodí hlavně ve chvíli, kdy je s kroužkem třeba trochu pootočit (kvůli zaměření vibrací). Samotný vibrátor se ovládá jednoduše velkým tlačítkem umístěným na jedné straně. Nejpraktičtější je uchopit vibrátor mezi palec a ukazováček a zatlačit.
Síla ani rychlost vibrací se bohužel nedají regulovat. Podle našeho hodnocení jsou nastavené vibrace středně silné bez doprovodných bušivých efektů, což se při laskání penisu cení. Horní strana údu bohužel není moc citlivá a silikonový kroužek není k přenášení vibrací moc vstřícný. Občas je tedy třeba zastavit a přitlačit penis třeba na vnitřní stěnu pochvy, jinak si muž vibrací moc neužije. Další možností je oželet dráždění klitorisu a nasadit vibrátorem dolů. Pak je situace o něco lepší. V této poloze se vibrační kroužek Maniac také snadněji nadzvedává a není třeba ho sundávat.
Vibrace lze pohodlně vypnout kdykoli během sexu a dál kroužek používat jen pro jeho erekci udržující funkci. Je 100% voděodolný (používáme ve sprše) a v kuse vydrží vrčet asi 8 minut, poté se začíná zadrhávat. Po odpočinku ale zvládne s přehledem ještě několik cyklů. 8 minut neberte jako bernou minci, náš rekord je 17 :) Výměna baterií je snadná, kryt stačí ručně odšroubovat a baterky vysypat.

Celkové hodnocení: 95%

Klady

 • snadné ovládání
 • dobrá výdrž
 • snadná výměna baterek
 • stimulující vibrace
 • voděodolnost
 • pohodlné nadzvednutí před ejakulací

Zápory

 • nelze nastavit sílu a intenzitu vibrací
 • vibrace si může vychutnat vždy jen jeden z partnerů

Navnadila jsem vás? Chtěli byste si některého z těchto krasavců také vyzkoušet? Výborně! Ale nezapomeňte na dvě důležité zásady: erekční kroužek by nikdy neměl být v akci déle než 30 minut a nikdy, ale opravdu nikdy se nepokoušejte ejakulovat, když ho máte nasazený. Je to, abych tak řekla… Jauvajs!


Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *