Nemůžete dosáhnout orgasmu? Vezměte si ponožky

Tento článek je určen především ženám, protože ty jsou nepohodlím okrajových částí těla ohroženy mnohem více, než muži. Jsou to také především ženy, které jsou z mileneckého lože nucené odbíhat při nutkání na malou. Ovšem pokud jste muž s věčně studenýma nohama, určitě se inspirujte také.

Tabuizovaný kus oděvu

Ze všech stran se na nás valí zjištění, že ponožky jsou špatné: v sandálech, v lodičkách a samozřejmě i v posteli. Podle britského průzkumu skončili pánové oblečení pouze v ponožkách na nelichotivém třetím místě v žebříčku sexuálně nepřitažlivých (ba až odpudivých) věcí. U žen je zakrytí nohou tolerováno spíše ve formě síťovaných punčošek nebo podvazkového kompletu.

Kam ale zmizelo pohodlí? A zdraví? Obojí má na vaše výkony v posteli větší dopad, než si myslíte. Zatímco mužům k dosažení orgasmu obvykle stačí málo, u žen je situace složitější. Dokáže je ovlivnit všechno od momentální fáze cyklu, přes psychickou pohodu až po neumyté nádobí v kuchyni. A právě psychická pohoda je tím nejdůležitějším faktorem vůbec. A pokud mozek usoudí, že nejste v klidu a bezpečí? Pak požadovanou dávku hormonů neuvolní vůbec nebo až po dlouhém přemlouvání.

Překvapivá role ponožek

Ponožky ten podvědomý pocit pohodlí a bezpečí dokáží navodit velmi snadno. Udržují nohy v teple a tím zbavují mozek starostí o dokonalé prokrvení nejvzdálenějších částí těla. Často funguje i placebo v podobě tenkých síťovaných punčoch, které by nezahřály ani myš. Zajímavou alternativou může být spodní prádlo opatřené podvazky, i když mnohem lepší byl samostatný podvazkový pás. Mimochodem uvažovali jste někdy, proč si (nejen) kurtizány oblékaly kalhotky navrch a nikoli pod podvazky?

Další kladnou vlastnost ponožek v posteli objevili už staří Číňané. Podle jejich tradiční medicíny je žena od přírody slabší na ledviny, což ji nutí k častějšímu navštěvování oné místnůstky. Může to být nepříjemné a večer zvláště. I tady ponožky hodně pomohou. A nepřerušená předehra se na kvalitě orgasmu určitě projeví.

Ponožky versus rychlá ejakulace

Pokud se pánům něco podobného přihodí jen čas od času, nebývá to problém. Častější výskyt ovšem znamená problém, který je nutné řešit. Ponechme teď stranou všechna medicínská řešení a zkusme použít první pomoc – ponožky. Opět to má co dělat s psychickou pohodou. Mozek se zkrátka pokouší právě probíhající činnost co nerjychleji ukončit a zahnat vás zase do tepla. Vaše partnerka to jistě pochopí a těch nicotnýc kousků látky si přestane všímat.

A když už jsme u toho, ponožky vám můžou zachránit i zdraví. Sklouznout z postele je totiž lehčí, než se může zdát. Holé chodidlo se nemůže nijak zapřít, ale ponožky obrací situaci zcela ve váš prospěch. Tak co říkáte, zkusíte to s nimi?


3 Comments

  1. Vera 22.6.2015 Reply
  2. Jana Šrámčíková 23.6.2015 Reply
  3. Jana 13.7.2015 Reply

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *