Malé nářadíčko? Při těchto pozicích to nikdo nepozná!

erotické předehry
I s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo

Ne každého obdařila matka příroda tak, jak by zrovna chtěl. Vy si s tím ale odteď nemusíte lámat hlavu, protože když se naučíte tyhle pozice, váš „handicap“ nikdo nepozná. A ženy potěšíte možná víc, než kdybyste ho měl dlouhýho dvacet čísel.

 

Ženy raději menší

Podle průzkumů ženy preferují muže s menším penisem. Je tomu tak proto, že se obávají, že by je sex mohl bolet. Navíc si zase tolik neužívají, když je párá někdo vedví. Nemít tedy v kalhotách anakondu nemusí být zase až tak na škodu. Mnoho mužů se ale i přesto obává reakce partnery, až na ni vytasí svůj „meč“. Pokud i vy patříte mezi ně, nenechte se strachem připravovat o příležitosti. Stačí jen, abyste se naučil správně zasunout a vaše partnerka vám potom ani nebude věřit, že nejste původem černoch. Jen si zkuste tyhle pozice a uvidíte.

 

Ať si o vás opře nohy

Tato poloha není vcelku náročná ani pro jednoho ze zúčastěných. Žena v tomto případě leží na zádech, pokrčené nohy má opřené o mužova prsa. Muž klečí a rukama se opírá o ženina stehna. Pro lepší přístup je dobré podložit ženě zadeček několika menšími polštáři. V této poloze dochází k hlubokému průniku a navíc je drážděn i bod G. I s malou výbavou toho jde zvládnout hodně – obzvlášť v této poloze.

 

Misionář s koleny u brady

I při klasickém misionáři dochází k celkem hlubokému průniku do vagíny, ale v případě, že žena zvedne kolena, váš přístup se zlepší. Bonusem u této pozice je, že je silně drážděn klitoris, což vám může pomoc, abyste ženě udělal ten pravý orgasmus. A jelikož máte přístup také k jejím rtům, zkuste ji i líbat – to při sexu také dělá hodně.

 

Zatancujte si u tyče

Při této poloze leží žena na boku a horní nohu má zvednutou ke stropu. Muž klečí, zvednutou nohu ženy má opřenou o tělo a přiráží. Tancování u tyče, nebo vlastně tedy u nohy, je snadná poloha, při které budete mít skvělý přístup do vagíny. V této poloze se dá také dobře praktikovat anální sex. Navíc má žena také odhalená prsa, tak si s nimi nezapomeňte pohrát.


3 Comments

  1. Žlutý Oblouček 18.6.2015 Reply
  2. Karel 1.7.2015 Reply
  3. eblgjlksxd 7.8.2015 Reply

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *