Jaký bude v posteli? Zjistěte to hned!

typy muužů

Skočit s neznámým mužem do postele hned na prvním rande asi není nejlepší nápad. Ale pečlivé pozorování může o jeho sexuálních touhách odhalit více, než byste čekaly. Takže už žádná nepříjemná překvapení!

Žádný hollywoodský krasavec

Jestliže má váš nový objev do vzhledu Brada Pitta daleko, je to pro vás dobrá zpráva. Moc dobře ví, že pokud si s ním nakonec rozhodnete něco začít, nebude to jen románek na jednu noc. Vztah pro něj není samozřejmost a bude ochotný na něm pracovat. V posteli i kdekoliv jinde. Nejspíš bude velmi pozorným milencem.

Má psa

Má psa a věnuje se mu, měl by znít kompletní nadpis. Takoví lidé obvykle upřednostňují potřeby druhých před svými vlastními. Vaše vyvrcholení bude odteď jeho záležitostí. Navíc si můžete být jistá, že se z něj nevyklube někdo posedlý osobní hygienou, i když opačný extrém by také nebyl příjemný.

Stojí rovně

Prohlédněte si, jak stojí, když na vás čeká. Jestliže má záda rovně, ramena dozadu a celkově je vzpřímený, svědčí to o zdravé sebedůvěře a kreativitě. Muži, kteří stojí často přihrbeně nebo se stále musí o něco opírat, budou nejspíš líní a to i v ložnici.

Zkroucené ocásky

Sledujte, jak se podepisuje. Grafologové tvrdí, že lidé kteří mají ocásky psacích písmen (napříkald J nebo Y) zkroucené mírně doleva, mají více sexuální touhy než ostatní a při uspokojování vašich potřeb budou velmi nápadití.

Závodník versus kapitán šnek

Vzal vás na romantickou projížďku? Skvěle! Ale pokud se po cestách řítí jako smyslů zbavený, bude to nejspíš pěkný sobec. A jestliže jede tak pomalu, že vás předbíhají i hadi a slimáci, nahrává to spíše jeho lenosti. Cokoliv mezi tím bude nejspíš docela fajn.

Jeho kamarádi

Jestliže se ani při vašem rande neumí odstřihnout od přátel a stále o nich mluví nebo jim dokonce esemeskuje, zbystřete. Tento muž si zatím neurčil své místo v životě. Neumí myslet sám na sebe a o kreativitě se také nedá mluvit. V posteli bude nejspíš nervózní a žhavý to co nejrychleji ukončit, aby se zase mohl vrátit ke svým přátelům. Ostatně tohle rande byl nejspíš jejich nápad…

Výrazná gesta

Výrazná gesta doprovázející jeho vyprávění o něm prozrazují také mnoho. Určitě je kreativní a stále vymýšlí něco nového. Lepšího milence si snad ani nelze přát.

Rutina a rutina

Jestliže má rád svůj den přesně nalinkovaný a jakákoliv změna ho dokáže vyvést z rovnováhy, nebude to při milostných hrátkách jiné. Nové poloze nebo změně místa (sex v koupelně) se nejspíš bude bránit zuby nehty. A romantická překvapení od něj také nečekejte.

Je legrační

A umí se sám sobě zasmát, to především – možná dokonce přišel v nějakém vtipném tričku. Pokud se naopak hned urazí, vidí nejspíš sám sebe jako střed vesmíru. A o něco tak nedůležitého jako je váš orgasmus se určitě starat nebude. A pokud ano, tak jen proto, aby sám sebe utvrdil, že je ten nejlepší milenec na světě. Ale kdo ví, možná vám to nakonec může vyhovovat.

Kouše si nehty

Je to trochu nechutné, ale pokud má jinak ruce čisté a upravené, nevadí to. Takoví muži prý rádi testují své hranice a zkouší, jestli jsou schopni zajít až do extrémů. Podobně bude nejspíš testovat vaši výdrž v posteli. Takže když se přes jeho hygienickou nedokonalost přenesete, můžete být nakonec příjemně překvapená.


One Comment

  1. Kája 21.7.2015 Reply

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *