Horečný sex sobotní noci

Stála jsem uprostřed parketu jako zmrazená, když jsem ho uviděla vcházet do místnosti. Vzduchu kolem mě najednou přestalo být dostatek, až se mi z toho zatočila hlava. Nikdy jsem zajímavějšího a přitažlivějšího muže neviděla. Ve chvíli, kdy se naše oči setkaly, bylo jasné, že se mezi námi něco stane.

Od toho okamžiku jsem tančila jenom pro něj. S očima upřenýma na něj jsem vlnila celým svým tělem a do rytmu hudby pohupovala boky, abych ho k sobě přilákala. A nutno podotknout, že jsem byla úspěšná. Asi po dvou písničkách jsem se ledabyle opřela o bar, kde jsem ho viděla s lidmi, se kterými přišel. Byla jsem asi dva metry od něho, ale dělala jsem, jakože ho nevidím. Už jsem si chtěla objednat, když tu se přede mnou zastavila sklenička s cosmopolitanem. Samozřejmě byla od něho. Na pozdrav mi pokynul svou skleničkou. A tak jsem pokývla a nabízený drink přijala.

Jakmile začala hrát další písnička, ukázala jsem hlavou směrem na parket a on přikývnul. Komunikace mezi námi probíhala beze slov, všechno bylo jasné a srozumitelné. V hluku, který kolem nás byl, bychom stejně jeden druhého neslyšeli. Tak proč zbytečně mluvit?

Během tance jsem se úmyslně zadečkem a rukama dotýkala jeho rozkroku, abych zjistila, s jakým divochem mám co dočinění. A to, co jsem nahmatala, se více než líbilo. A tak jsem ho po pár minutách vzala za ruku a odvedla stranou. Bez toho, aby nás někdo viděl, jsme vklouzli na pánské záchody a potom do kabinky.

Když se za námi zavřely dveře, nedočkavě jsem mu stáhla kalhoty a jeho erekcí naběhnutý klacek jsem si nacpala do pusy. Dlouhými pohyby jsem mu ho kouřila a zakusovala se mu přitom do uzdičky. Stačilo jen několik pohybů, abych ho vybudila na nejvyšší míru. Surově mě zvedl na nohy a otočil si mě k sobě zády. Strhnul mi kalhotky a dva nasliněné prsty mi zabořil hluboko do těla. Vyjekla jsem rozkoší. Než pak do mě vklouzl jeho pták, nasadil si na něj kondom. Když přirážel držel si mě za vlasy a já sama mu vycházela vstříc pánví. Cítila jsem, jak se ve mně hýbe – dovnitř a ven, dovnitř a ven. Bylo to šíleně vzrušující. Rychlými pravidelnými pohyby si mě nabodával na svůj pyj, až to mlaskalo. Neubránila jsem se přitom sténání.

Těsně předtím, než se udělal, mě donutil kleknout. Pak si ho vyhonil mně přímo do pusy. Bez rozmýšlení jsem jeho sperma spolkla. Když bylo po všem, oba jsme se oblékli a vyšli ven. On se vrátil na bar a já pokračovala v tancování. Ani jsem neznala jeho jméno.


2 Comments

  1. Aneta 27.7.2015 Reply
  2. Kaja 1.9.2015 Reply

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *