Co takhle udělat striptýz, pánové?

Gatě dolů, zakroutit zadkem, zatančit pár kopulačních pohybů,… Udělat striptýz není sice nic těžkého, ale přesto vyžaduje určitou přípravu. Nachystejte se na to pořádně a překvapte svou drahou polovičku opravdovým sexy číslem, ze kterého se jí budou zapalovat kalhotky.

 

Pánové jdou do naha

Zatímco ve filmech je mužský striptýz celkem běžnou záležitostí, především když dojde na rozlučku se svobodou nebo narozeninový večírek, ve skutečnosti si obyčejní muži od něčeho takového drží odstup. Zatímco jejich představa dokonalého večera zahrnuje i sexy vystoupení partnerky, v opačném případě platí pořekadlo ze hry na babu „oplatky se nepečou“. Muže většinou ani nenapadne, že by jejich milá chtěla něco takového vidět. Jenomže to je právě ta nejlepší příležitost, jak jí doslova vyrazit dech. Překvapit přítelkyni sexy striptýzem není nic náročného, v podstatě se stačí jen svléknout, ale když svoje vystoupení doplníte určitými proprietami, dodáte tomu grády. Zkuste třeba jednu z těchto možností a uvidíte.

 

Sexy kostým

Ženy doslova milují uniformy. Zkuste se převléknout například za pana policistu nebo třeba vojáka a uvidíte, jak se vám přítelkyně vrhne kolem krku. Autority se poslouchat musí, obzvlášť když dotyčná zlobila. Chybu určitě neuděláte ani jako doktor, požadující kontrolu. Další možností je například princ či rytíř.

 

Spodní prádlo dělá divy

latexové slipyNejen ženy si mohou vzít sexy spodní prádlo. I pro muže se dělají eroticky laděné trenýrky, boxerky nebo slipy. Záleží jen na vás, jak chcete svoje vystoupení podat. Pokud máte menší vybavení, zkuste upnutější slipy nebo rovnou tanga – váš zadeček se jistě postará o odpoutání pozornosti. Na výběr je také spodní prádlo, které odkazuje na to, co bude následovat. Třeba taková síťová tanga nebo boxerky s kapsou na penis či slipy s otvorem totiž o vaší touze řeknou za vás.

 

Je to snadné

Pak už jen stačí vybrat tu správnou hudbu a naučit se pár pohybů. Ty můžete odkoukat právě ve zmíněných filmech. Vaše partnerka se nebude stačit divit. A o to u překvapení přeci jde, ne?


One Comment

  1. Jana Šrámčíková 8.9.2015 Reply

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *