4 typů mužů, které si raději drže od „postele“

4 typů mužů, které si raději drže od „postele“

Někteří muži sice možná stojí za to, abyste si je pustila k tělu, ale od své postele si je radši držte dál. Realita je opravdu hodně odlišná od filmů Rosamunde Pilcher, kde jsou všichni muži ti praví a sex je s nimi zážitek na celý život.

Ach ti muži

Ne všichni muži jsou jako v romantických filmech. Něžní, pozorní, snažící se, abyste si sex taky užila. V dnešní době je velmi snadné potkat spíše takové muže, kteří se sice na první pohled tváří jako páni dokonalí, se kterými vám bude hej, ale jakmile jim na jejich fasádu naletíte a pozvete si je do ložnice, nestačíte se divit, co je to za exota. A po sexu vám akorát tak zbudou oči pro pláč a na rtech slib, že než si tohle přivést domů znovu, raději si pořídíte pořádný vibrátor. Potíž je ovšem v tom, že ne všechny tyto kategorie mužů jdou poznat hned. Ale pro jistotu si radši zapamatujte, že s těmihle tedy do postele ne-e.

Zaseknutá deska

„Už ses udělala?“ „Už jsi byla?“ „A co teď?“ U tohoto typu muže je obecně povoleno lhát. Jak jinak se zbavit jeho dotěrných otázek, když nepozná, jestli jeho milá měla už orgasmus nebo ne? Problém ovšem je, že jakmile mu zalžete a řeknete, že ano, sleze z vás a bude po všem. Tak jako tak si to tedy rozhodně s tímto typem mužů prostě neužijete. Raději je přenechte těm, kteří na to mají trpělivost.

Pán všeho tvorstva

Jediným důvodem, proč jsou ženy na tomto světě, je, aby potěšily tohoto muže. Vy tu jste jenom proto, abyste ho pobavila a obšťastnila. S tímto mužem zapomeňte na to, že byste se stihla udělat. Jemu jde jenom o jeho potěšení, podle něho snad ani ženy orgasmus nemají. Jejich vagíny jsou tu jen od toho, aby sloužily pánovi všeho tvorstva! Po výkonu se nezapomene náležitě pochválit.

Honič orgasmu

Naproti Pánovi všeho tvorstva je tu Honič orgasmů. Tento muž se v posteli snaží za každou cenu jenom dosáhnout orgasmu. Nejlépe samozřejmě svého, potom možná i toho vašeho. Co je ale hlavní, sex s ním je spíš taková rychlovka, šup sem, šup tam, zatímco on se se zaťatými zuby a zavřenýma očima snaží vzpomenout na scénu ze svého oblíbeného porna. Prostě dělá všechno, jen aby to měl co nejrychleji za sebou.


3 Comments

  1. NIKOLA 23.6.2015 Reply
  2. Renča 10.7.2015 Reply
  3. lihhdo 10.8.2015 Reply

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *